Denizci

35.00 TL

Gram
Nasıl Gelsin?
Cam Şişe, Keseli
Özel Şişe, Keseli
Özel Şişe, Hediye Kutulu
Gönderim bilgileri

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri 3 iş günü içerisinde kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir.

Koku koleksiyonlarımızın, tercih ettiğiniz gönderim seçeneğine göre;

Cam Şişe, Keseli,

Özel Şişe, Keseli,

Özel Şişe, Hediye Kutulu

Şeklinde gönderimi sağlanmaktadır.

Garanti bilgileri

Ürünlerimizin teslim garantisi bulunmaktadır. Her ürünün garanti şartlarında farklılıklar olabilmektedir.

Ürününüzü teslim alırken paketin hasarlı olup olmadığına dikkat etmeniz ve eğer hasarlı ise teslim almamanızı ve hemen bizi bildirmenizi rica ederiz.

Teslimat sırasında ürün herhangi bir zarar görür ise; durumu anlatan bir e- postayı iletisim@pilavoglu-esans.com adresine, ürünü ise teslim aldığınız tarihten itibaren 7 gün içinde adresimize gönderdiğiniz takdirde gerekli işlemler yapılıp ürününüz değiştirilecektir.

İade ve İptal Şartları

Siparişiniz size ulaştığı tarihten en fazla 7 gün içerisinde iade talep nedeninizi belirterek satın aldığınız ürünü kutu, ambalaj ve faturası ile birlikte hasarsız ve eksiksiz bir şekilde bize gönderiniz. ( *Cayma Hakkı ve **Cayma Hakkının Kullanılamayacağı Ürün ve Koşullar) Bu şekilde teslim edilmeyen ürünlerin iadesi veya değişimi kabul edilmeyecektir.

Kargoyla göndermeniz durumunda gönderdiğiniz tarihi, hangi kargo şirketi ile gönderdiğinizi iletisim@pilavoglu-esans.com adresine e-posta olarak bildirmeniz gerekmektedir.

Eğer ürün değişiminde bulunacaksanız mutlaka değişim yapacağınız ürünü ve yerine alacağınız ürünü bize mail veya telefon ederek bildirmeniz gerekmektedir.

Belirtilen süreye ve koşullara uyduğunuz takdirde ödediğiniz tutar tarafınıza gönderilecektir. Aksi takdirde iade ve iptal işlemini gerçekleştirememekteyiz.

İade edilecek tutar nakliye bedeli hariç tutardır. Hasarlı ürün dışındaki ürün iadelerinde kargo masrafı müşteriye aittir.

Sitemizden aldığınız ürünlerin ambalajının açılmış olması, deformasyona uğraması veya kullanılıp denenmesi halinde T.C. Mesafeli Satış Sözleşmesi MADDE 6 esaslarına göre CAYMA HAKKI KULLANILAMAMAKTADIR.


*MADDE 5- CAYMA HAKKI

ALICI, sözleşme konusu ürürünün kendisine veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa tesliminden itibaren 7 gün içinde cayma hakkına sahiptir. Cayma hakkının kullanılması için bu süre içinde SATICI'ya faks, email veya telefon ile bildirimde bulunulması ve ürünün 6. madde hükümleri çercevesinde kullanılmamış olması şarttır. Bu hakkın kullanılması halinde, 3. kişiye veya ALICI'ya teslim edilen ürünün SATICI'ya gönderildiğine ilişkin kargo teslim tutanağı örneği ile fatura aslının iadesi zorunludur. Bu belgelerin ulaşmasını takip eden 7 gün içinde ürün bedeli ALICI'ya iade edilir. Fatura aslı gönderilmez ise KDV ve varsa sair yasal yükümlülükler iade edilemez. Cayma hakkı nedeni ile iade edilen ürünün kargo bedeli SATICI tarafından karşılanır.

**MADDE 6- CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER

Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler, tek kullanımlık ürünler, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıdaki ürünlerde cayma hakkının kullanılması, ürünün ambalajının açılmamış, bozulmamış ve ürünün kullanılmamış olması şartına bağlıdır.


- Taşınabilir Bilgisayar (Orijinal işletim sitemi kurulduktan sonra iade alınmayacaktır.)

- Her türlü yazılım ve programlar

- DVD, VCD, CD ve kasetler

- Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri (toner, kartuş, şerit v.b)

- Hür türlü kozmetik ürünleri

- Telefon kontör siparişleri

Ödeme bilgileri

Ödemeler yalnızca kapıda nakit olarak kabul edilmektedir.

Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda 5 iş günü içerisinde ürün bedeliniz iade edilir.